Part Number:NCV7321D12R2G
Manufacturer:onsemi
Description:IC TRANSCEIVER 1/1 8SOIC
Detailed Description:1/1 Transceiver LINbus 8-SOIC
12000 in stock
| Category | Integrated Circuits (ICs) |
|---|---|
| Mfr | onsemi |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | LINbus |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Receiver Hysteresis | 175 mV |
| Data Rate | 20kbps |
| Voltage - Supply | 5V ~ 27V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | NCV7321 |
provides 24/7 support every day
We'll reply you within 24 hours!The best quality and The best service.
Sign up and receive exclusive offers, product announcements and the latest in industry news direct to your inbox.